8.50-9.00- Uroczyste rozpoczęcie konferencji
9.00- 9.30- Ewelina Tyszko-Bury D.O. „Osteopatyczne spojrzenie na płodność”
9.30- 10.10- lek. Bogna Wajde „Cykl kobiecy- klucz do samoświadomości”
10.10-10.30- wykład partnerski (…)
10.30-11.00- Anna Żurowska D.O. „Embrionalne wzorce rozwojowe, wzorce napięciowe i płodność. Relacje między napięciami fizycznymi a fizjologią tkanek”
11.00-11.20- pytania i odpowiedzi
11.20-11.40- przerwa kawowa
11.40-12.10- Małgorzata Naumiuk D.O. „Unerwienie autonomiczne kobiecych narządów płciowych. Zastosowanie w terapii”
12.10-12.50- dr n. med. Katarzyna Jankowska „Ksenoestrogeny i ich wpływ na układ hormonalny- najnowsze doniesienia”
12.50-13.10- wykład indiba
13.10-13.30- pytania i odpowiedzi
13.30-14.30- Lunch
14.30-16.00- Nathalie Camirand D.O. “Infertility Issues and the Brain-Gut-Pelvis Axis.
An Osteopathic Integrative Approach” (*wykład z tłumaczeniem na język polski)
16.00-16.30- Michał Biniecki D.O. „Znaczenie mikrobioty kobiety dla wsparcia płodności”
16.30-17.10- Płodnik, dr Joanna Kot, Joanna Caffo „Ile jest matki w matce. Przy czym warto się zatrzymać, jeśli pacjentka rozważa biorstwo komórek rozrodczych lub zarodków”
17.10-17.30- pytania i odpowiedzi
WARSZTAT I
Małgorzata Naumiuk D.O.
„Unerwienie autonomiczne kobiecych narządów płciowych. Zastosowanie w terapii”
WARSZTAT II
Żurowska Anna D.O.
„Embrionalne wzorce rozwojowe, wzorce napięciowe i płodność. Relacje między napięciami fizycznymi a fizjologią tkanek”
WARSZTAT III
Monika Grzegorzewicz D.O., fizjoterapeutka uroginekologiczna
„Niewydolność żylna miednicy a niepłodność. Wybrane techniki drenażowe i możliwości autoterapii”
WARSZTAT IV
Technologia Indiba
WARSZTAT V
Biniecki Michał D.O.
„Body adjastment- równoważenie fizjologii dla wsparcia płodności”
WARSZTAT VI
Ania Łukasik - fizjoterapeutka uroginekologiczna, LPF
„Praca z przeponami ciała i układem naczyniowym żylno-limfatycznym- jako wsparcie leczenia niepłodności”
WARSZTAT VII
Szkolnicki Marcin D.O.
„Wybrane elementy terapii wisceralnej w zaburzeniach płodności”
- dodatkowo płatna 200 PLN/osoba
9.00-9.30- Marcin Ostaszewski, psychodietetyk „Endometrioza, niskie AMH, słaba jakość komórek- jak wyjść z błędnego koła”
9.30-10.10- dr n. med. Mikołaj Karmowski „Endometrioza głęboko naciekająca. Kiedy podjąć decyzję o operacji uwzględniając plany prokreacyjne pacjentki.”
10.10-10.50- Sebastian Szmyrgała „Fitoterapia jako wsparcie płodności”
10.50-11.10- pytania
11.10-11.30- przerwa kawowa
11.30 -12.10- lek. Krzysztof Janowiec „Jakich możliwości i informacji dostarcza nam metoda in vitro”
12.10-12.50- Marcin Szkolnicki D.O. „Osteopatyczna mapa płodności; wpływ napięć mięśniowo-powięziowych na funkcje neuroendokrynne”
12.50-13.30- mgr Olimpia Janz „Pasożyty jako ukryta przyczyna niepłodności. Mechanizmy, diagnostyka i możliwości leczenia”
13.30-13.50- pytania
13.50-14.40- Lunch
14.40-15.10- Dominik Wrotniak D.O. FSCCO „Jak osteopatia cranio-sacralna może wspomóc problemy z płodnością”
15.10-15.40- mgr Anna Jakóbik „Dialog motywujący w gabinecie fizjoterapeuty a wsparcie płodności”
15.40-16.10- Iza Miętka „Jak medycyna chińska wspiera płodność”
16.10-16.50- lek. Natalia Suszczewicz „Tajemnice szyjki macicy- od odporności do niepłodności”
16.50-17.00- uroczyste zakończenie
Ewelina Tyszko-Bury D.O.
Swoją zawodową drogę z rehabilitacją i osteopatią zaczęłam w 2004 roku od studiów na warszawskim AWF-ie na wydziale fizjoterapii. Po obronie pracy magisterskiej wiedziałam, że to jeszcze nie koniec drogi w tym kierunku, wręcz przeciwnie to był tylko dobry początek. W 2009-2015 roku studiowałam osteopatię w Sutherlad College of Osteopathic Medicine i zakończyłam naukę egzaminem zdanym z wyróżnieniem. Ukończyłam wiele szkoleń z zakresu osteopatii w kraju i za granicą. Równocześnie uczestniczyłam w konferencjach oraz spotkaniach naukowych jako wykładowczyni i prelegentka. Od 2020 roku wykładam w szkole osteopatii FICO-MUM. Jestem autorka publikacji w czasopismach medycznych jak również współautorką (wraz z Kamilą Raczyńską-Chomyn) książki „ONA”, która jest gigantyczną dawką wiedzy dla każdej kobiety. Jestem współwłaścicielem firmy szkoleniowej TYSZKOBURYSZKOLENIA.COM
Moim ulubionym tematem pracy jest osteopatia ginekologiczna. Stworzyłam autorskie szkolenie dla fizjoterapeutów i studentów osteopatii „Podejście osteopatyczne w terapii kobiet”. Wraz z położną Izabelą Dembińską utworzyłyśmy kurs „Aspekt położniczy i osteopatyczny w trakcie ciąży, porodu i połogu”, który pokazuje, jak bardzo zbieżna jest praca położnej i osteopatki w procesie przygotowania do porodu. Jest to pierwsze w Polsce takie szkolenie dla specjalistów. Stworzyłam miejsce pracy, które uwielbiam – „Przychodnia Słuchając Ciała” – gdzie multidyscyplinarny zespół dba o zdrowie pacjentek i pacjentów. Kocham to co robię. Czuję się w tym spełniona, co uważam za wielkie szczęście! Prywatnie jestem mamą, żoną, córką i przyjaciółką.
Lekarz, seksuolog in spe, nauczyciel obserwacji cyklu metodą objawowo-termiczną, praktyk Dialogu Motywującego
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu (2020r.)
Po studiach swoją drogę zawodową związała z Poradnią Lekarza Rodzinnego, gdzie pomaga wielu pacjentom wrócić do zdrowia rozumianego w modelu biopsychospołecznym jako dobrostan ciała i umysłu.
Od kilkunastu lat zgłębia wiedzę dotyczącą płodności i cyklu menstruacyjnego oraz jego wpływu na zdrowie Kobiet. Ze względu na swoje szerokie zainteresowania obejmujące zarówno choroby wewnętrzne, zakaźne, autoimmunologiczne jak i ginekologię, seksuologię, psychiatrię, psychologię, dietetykę oraz neuronaukę, na Pacjentkę patrzy z różnych perspektyw, starając się odpowiedzieć na potrzeby, z którymi się zgłasza oraz wesprzeć ją w drodze do realizacji wyznaczonych celów zdrowotnych.
Lekarz, specjalista położnictwa i ginekologii, specjalista immunologii klinicznej, androlog kliniczny EAA, NFPMC
SPECJALIZACJA:
PROFIL:
Lek. Natalia Suszczewicz jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie uczęszczała również na studia doktoranckie. Była koordynatorem zajęć dla studentów kierunków medycznych z zakresu metod rozpoznawania płodności (http://fakultetmrp.wum.edu.pl).
W 2011 r. ukończyła kurs dla konsultantów medycznych naprotechnologii (Creighton University w Omaha, Nebraska, USA). Jest instruktorem Modelu Creighton oraz nauczycielem metody angielskiej podwójnego sprawdzania.
Należy do Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny.
Posiada certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ginekologii oraz certyfikat USG I trymestru wydany przez Fetal Medicine Foundation.
Doktor Suszczewicz jest absolwentką licznych kursów doskonalących z zakresu endokrynologii ginekologicznej, laparoskopii, niepłodności, andrologii oraz ultrasonografii w ginekologii i położnictwie. Ukończyła staże w Polsce, Irlandii, Austrii i USA.
Doktor Suszczewicz zajmuje się diagnostyką i leczeniem niepłodności kobiet i mężczyzn oraz ultrasonografią ginekologiczną i położniczą, prowadzeniem ciąży. Do zainteresowań medycznych doktor Suszczewicz należą również: laparoskopia, diagnostyka i leczenie zaburzeń cyklu miesiączkowego, endometrioza.
Specjalizacje:
Profil:
Doktor Katarzyna Jankowska jest adiunktem Kliniki Endokrynologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. Organizuje kursy dla lekarzy w zakresie endokrynologii ginekologicznej i andrologii.
Posiada certyfikaty uprawniające do wykonywania USG tarczycy oraz biopsji tarczycy.
Zdała egzamin europejski z andrologii klinicznej EAA, jest członkiem licznych towarzystw naukowych.
Zajmuje się diagnostyką i leczeniem przyczynowym niepłodności kobiet i mężczyzn, chorobami tarczycy, nadnerczy oraz otyłością.
Ekspert Leczenia Endometriozy
Dr n. med. Mikołaj Karmowski – specjalista ginekolog, czołowy polski ekspert ginekologii operacyjnej, chirurgii małoinwazyjnej, laparoskopowej z ponad 20 letnim doświadczeniem w skutecznej diagnostyce i przeprowadzaniu najnowocześniejszych na świecie laparoskopowych operacji leczenia endometriozy. Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu.
Absolwentka fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Ukończyła również 5-letnie studia z zakresu Medycyny Osteopatycznej w Akademii Osteopatii w Poznaniu. Wykładowca i tłumacz w Akademii Osteopatii.
Trener pływania II klasy i instruktor pływania osób niepełnosprawnych. W latach 2008-2010 pełniła funkcję trenera w Wojewódzkim Zrzeszeniu Sportowym Niepełnosprawnych START. W latach 2009-2010 jako jedna z czterech osób z całego świata została zaproszona do współpracy z Międzynarodowym Komitetem Paraolimpijskim w ramach projektu Classification Advisory Group w pływaniu. Właścicielka szkoły pływania i centrum rehabilitacji.
Dr Krzysztof Janowiec – współwłaściciel Specjalistycznego Centrum Medycznego BARSKA Clinic w Nowym Sączu.
Specjalista położnictwa i ginekologii oraz leczenia niepłodności w Centrum Leczenia Niepłodności PARENS w Krakowie.
Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Szkolenie specjalizacyjne odbył w Oddziale Klinicznym Położnictwa i Perinatologii oraz Oddziale Klinicznym Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
Szkolenie z zakresu technik endoskopowych w tym mini-histeroskopii w ginekologii i niepłodności odbył w Oddziale Klinicznym Endokrynologii Ginekologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz Centrum Medycznym SUPERIOR w Krakowie, z którymi na co dzień współpracuje.
Uczestnik wielu kursów i szkoleń z zakresu ginekologii, położnictwa, medycyny rozrodu i ultrasonografii.
Były nauczyciel akademicki.
Nathalie Camirand fizjoterapeutka i osteopatka. Pochodzi z Montrealu w Kanadzie.
Od dwudziestu pięciu lat prowadzi kursy podyplomowe z zakresu ginekologii, urologii oraz dysfunkcji gruczołów i układu nerwowego. Jest autorką książki: “Dysfonctions glandulaires et nerveuses; diagnostics et traitements ostéopathiques”wydanej przez Maloine w Paryżu w 2009 roku. Książka ta została obecnie przetłumaczona na język niemiecki i polski („Terapia osteopatyczna w zaburzeniach nerwowych i hormonalnych”)
Napisała także „Ax cerveau-intestin-pelvis et ostéopathie – Approche intégrative du stress”(Oś mózg-jelito-miednica a osteopatia- podejście integracyjne do stresu) a także książki na temat depresji i leku a leczenia osteopatycznego oraz książki na temat „mózgu brzusznego„ i leczenia osteopatycznego.
Była badaczką i koordynatorką podyplomowego programu specjalizacji z 30 punktami z zakresu ginekologii położniczej na Uniwersytecie Pompeu Fabra w Barcelonie oferowanego przez IASO. Program ten jest obecnie oferowany w Niemczech (Berlin i Hamburg) oraz we Francji (Bordeaux).
W 2019 roku została uhonorowana nagrodą Prix Reconnaissance Ostéopathie Québec za swój wkład w rozwój osteopatii i reputację zawodu.
Jej kursy są wysoko cenione za ogromną wiedzę kliniczną, którą się dzieli a także poprzez techniki terapeutyczne, które rozwijała przez ponad 30 lat swojej pracy.
Diagnosta Laboratoryjny, Fertility&Health Practitioner, właściciel Centrum Medycznego oraz Laboratorium Diagnostycznego OlimpiaMed w Łodzi.
Absolwentka IX edycji studiów podyplomowych „Zioła w profilaktyce i terapii” na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz studiów podyplomowych „Farmacja medyczna” na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.
Od lat związana ze środowiskiem medycznym, aktywnie zaangażowana w procesy diagnostyczne pacjentów głównie w obszarach niepłodności oraz zaburzeń jelitowych (ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki parazytologicznej).
Swoją pracę zawodową ubogaca wieloma kursami z zakresu dietetyki, terapii mikrobiologicznej oraz medycyny zintegrowanej. Dzięki swojej wieloletniej praktyce
zawodowej odkryła swoją pasję poświęcając się całkowicie szukaniu przyczyn zaburzeń żołądkowo-jelitowych oraz ich daleko idących konsekwencji zdrowotnych wynikających z
braku przyczynowego leczenia tychże schorzeń.
Marcin Szkolnicki to doświadczony osteopata, który w swojej praktyce kładzie szczególny nacisk na leczenie bólu miednicy, w tym wyzwań związanych z endometriozą. Od 2002 roku konsekwentnie rozwija swoją praktykę, bazując na solidnym wykształceniu uzyskanym na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz na studiach podyplomowych z osteopatii, które uzupełniał o masterkursy specjalistyczne z embriologii, fizjologii, ginekologii i pediatrii. Posiada rozległą wiedzę i umiejętności, które pozwalają mu na pracę z pacjentami w sposób holistyczny, angażując nie tylko układ mięśniowo-szkieletowy, ale również system naczyniowy, płynowy, nerwowy, powięziowy i wisceralny.
Jego profesjonalne osiągnięcia obejmują również działalność naukową i
edytorską. Marcin Szkolnicki współpracuje z renomowanymi
wydawnictwami, takimi jak Edra i Medpharm, redagując naukowo książki
medyczne. Do jego edytorskich projektów należy m.in. redakcja naukowa
polskiego wydania „Osteopatia wisceralna i położnicza” autorstwa Caroline A. Stone, co podkreśla jego głębokie zaangażowanie w rozwijanie i upowszechnianie wiedzy osteopatycznej. Jego praca nad tymi publikacjami świadczy o jego ekspertyzie i zaangażowaniu w rozwój medycyny osteopatycznej.
W kontekście konferencji o endometriozie, Marcin Szkolnicki wnosi nie tylko specjalistyczną wiedzę o leczeniu tej choroby, ale także podkreśla znaczenie interdyscyplinarnego podejścia do zdrowia,
wykorzystując swoje doświadczenie w pracy z różnorodnymi systemami organizmu. Jego wkład w literaturę medyczną stanowi solidne tło do
dyskusji na temat nowoczesnych metod leczenia endometriozy i pokrewnych zaburzeń.
Małgorzata Naumiuk to osteopatka z Warszawy, z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami z różnorodnymi problemami układu ruchu, bólem przewlekłym oraz dysfunkcjami narządów wewnętrznych. Ukończyła studia z zakresu osteopatii w SCOM oraz regularnie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach, poszerzając swoją wiedzę i umiejętności. Jako praktyk osteopatii, kieruje się holistycznym podejściem, łącząc najnowsze osiągnięcia nauki z technikami osteopatycznymi. Małgorzata Naumiuk jest również wykładowcą neurologii w Still Academy of Osteopathy, gdzie dzieli się swoją wiedzą ze studentami, kładąc nacisk na praktyczne zastosowanie teorii w praktyce gabinetowej.
Michał Biniecki D.O., DPO
Nieustanny pasjonat natury i człowieka oraz “Wieczny Student Pierwszego Roku Osteopatii”
Rozwija swoje zainteresowanie Osteopatią w osobistych kontaktach z innymi osteopatami z różnych kierunków, stron świata i o różnym podejściu do mechanizmu zdrowia.
Poszukuje inspiracji w naturze i w człowieku dla poczucia i poznania możliwości osteopatii sięgając do jej korzeni.
Osteopata w podróży poszukujący trudnych pytań i odpowiedzi w temacie osteopatii i zdrowia człowieka.
Uczestnik różnych spotkań naukowych podczas których słucha i wymienia się informacjami o utrzymaniu zdrowia w kontekście natury i procesów poznawczych.
Miłośnik psów, szczególnie dwóch członków rodziny: Ami i Luka.
Jestem fizjoterapeutką uroginekologiczną oraz ambasadorką metody Low Pressure Fitness (hipopresja) w Polsce. Ostatnie 11 lat spędziłam rozwijając się zawodowo w fizjoterapii w Stanach Zjednoczonych w Kalifornii. Chciałabym zdobyte doświadczenie w Stanach wykorzystać w kompleksowej terapii kobiet w Polsce. Fizjoterapia uroginekologiczna to zdecydowanie moja największa pasja – która pomogła mi podjąć decyzję o powrocie.
W swojej pracy dążę do kompleksowej terapii pacjentek w celu uzyskania zamierzonego efektu terapeutycznego. W pracy gabinetowej wykorzystuję zarówno elementy terapii manualnej oraz terapii ruchem. Moją specjalnością jest praca z blizną – zarówno poprzez pracę bezpośrednio z tkanką a także poprzez wykorzystywanie techniki Low Pressure Fitness – pozwalające dotrzeć do znacznie głębiej położonych struktur, ograniczeń tkankowych zarówno dotyczących blizn nowych jak i tych które powstały wiele lat temu.
Monika Grzegorzewicz – fizjoterapeutka uroginekologiczna i osteopatka. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz niemieckiej szkoły osteopatycznej Osteopathie Schule Deutschland. Zajmuje się terapią kobiet na każdym etapie życia, szczególną opieką otaczając kobiety doświadczające trudnej płodności. Stale podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach w Polsce i za granicą. Wykładowca szkoleń dla fizjoterapeutów i położnych. Instruktor rekreacji ruchowej i metody Pilates. Autorka programów ćwiczeń wspomagających zdrowie kobiet.
Fizjoterapeutka uroginekologiczna po wielomodułowym szkoleniu akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Uroginekologiczne, terapeutka profilaktyki uroginekologicznej wg. Koncenpcji Bebo. Pierwsze zawodowe kroki stawiała w Centrum Medycznym Żelazna zarówno podczas pracy na oddziałach jak i w przychodni przyszpitalnej. Obecnie można ją spotkać w Przychodni Słuchając Ciała oraz w Centrum Terapii Lew Starowicz. Towarzyszy kobietom na każdym etapie ich życia, a w szczególnym kręgu jej zainteresowań są trudności o charakterze przewlekłym związane z endometriozą czy bólem genitalno miednicznym.
Wykładowczyni szkoły rodzenia i instruktorka chustonoszenia. Kobieta z lekkim piórem tworząca materiały edukacyjne w gazetach i portalach internetowych. Pasjonatka psychologii – ukończyła na SWPS studia podyplomowe na kierunku psychosomatyka i somatopsychologia
oraz szkolenie akredytowane przez Polskie Towarzystwo Dialogu Motywującego uzyskując tytuł praktyka dialogu motywującego. Żona Wojciecha, Mama trzech córek i dwóch kotów.
Współtworzymy Fundację Płodnik na rzecz Płodności, Zdrowia Psychicznego i Jakości Życia Kobiet. Od wielu lat towarzyszymy w procesach terapeutycznych osób z doświadczeniem niepłodności, endometriozy, straty ciąży, depresji poporodowej i innych wyzwań związanych z kryzysami. Prowadzimy warsztaty, kręgi wsparcia dla kobiet oraz szkolenia z tematyki perinatalnej.
Jestem Psychodietetykiem i absolwentem Functional Medicine University w USA. Zajmuje się szeroko pojętym zdrowiem, jednak od kilku lat moją największą pasją zawodową jest praca z niepłodnością – zarówno od strony kobiet i mężczyzny. Moim największym zawodowym konikiem jest praca z pacjentkami z niskim AMH, po poronieniach czy z mężczyznami o bardzo słabej jakości nasienia, bez jednoznacznej przyczyny medycznej.
Lubię nazywać to co kryje się pod pojęciem 'niepłodności idiopatycznej’ i udowadniać także sobie, że nauka i wiedza idzie do przodu i jest szansa na pomoc dla tak wielu par, którym nie dawano większych szans na końcowy sukces. Przez lata praktyki niepłodność nauczyła mnie – że nie ma jednej drogi dla wszystkich, staramy się jej szukać wspólnie – także poprzez współtworzenie firmy Up Health Pharma – gdzie staramy się dawać najlepsze wsparcie w leczeniu niepłodności od strony suplementacyjnej, a ja mam przyjemność tworzyć receptury produktów.
Przez wiele lat miałem przyjemność współpracować z Polskim Związkiem Sportu Niepełnosprawnych START, gdzie kierowałem działem Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej w ośrodku w Wiśle.
Byłem odpowiedzialny za przygotowanie polskiej reprezentacji sportowców niepełnosprawnych do najważniejszych imprez sportowych, takich jak Igrzyska Paraolimpijskie w Atenach, Turynie, Pekinie oraz Vancouver. Miałem również zaszczyt pełnić funkcję członka misji medycznej podczas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w 2008 roku.
W trakcie mojej kariery współpracowałem z wieloma czołowymi związkami sportowymi, w tym z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki, Polskim Związkiem Narciarskim oraz Polskim Związkiem Szermierki, a także z licznymi klubami sportowymi. Jestem absolwentem FICO (Flanders International College of Osteopathy) oraz Wydziału Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.
Od 1996 roku jestem związany z Polskim Związkiem JuJitsu Goshin Ryu, gdzie zdobyłem dyplom instruktora sportów walki i stopień mistrzowski 1 dan, nadany w 2003 roku. Te doświadczenia ugruntowały moją wiedzę oraz wiarę w to, jak istotne jest indywidualne podejście do każdego pacjenta, zarówno w osteopatii, jak i w sporcie.
Terapeutka medycyny chińskiej, akupunkturzystka, Prezeska Polskiego Towarzystwa Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, filozofka i socjolożka. Ukończyła filię Instytutu Avicenny w Krakowie, uczyła się na stażu w Nepalu oraz na licznych szkoleniach, warsztatach, kongresach w Polsce, Niemczech, Belgii, USA oraz w Izraelu. Prowadzi własną praktykę w Warszawie. Szczególnie bliskie jej sercu jest pomaganie kobietom oraz parom starającym się o potomstwo. Stara się upowszechniać wiedzę dotyczącą medycyny chińskiej prowadząc swój podcast: Droga Serca. O medycynie chińskiej. Wykładała na kongresach w Krakowie, Cambridge, Grazu oraz w Izraelu.
Jestem absolwentem Uniwersytetu Westminster w Londynie, gdzie ukończyłem studia z zakresu ziołolecznictwa, oraz College of Naturopathic Medicine (CNM) w Londynie, na kierunku odżywiania. Praktyczne doświadczenie zdobywałem w różnych placówkach medycznych, w tym w uniwersyteckiej Poliklinice, Szpitalu Whipps Cross (Whipps Cross University Hospital) oraz w Klinice CNM.
Od początku mojej kariery zawodowej moim głównym obszarem zainteresowań są problemy ginekologiczno-endokrynne. Specjalizuję się w takich zagadnieniach jak leczenie endometriozy, choroby Hashimoto, zespołu policystycznych jajników (PCOS), a także wsparcie w przypadku niepłodności – zarówno kobiet, jak i mężczyzn.
Każdy warsztat płatny 90 PLN/ maksymalny udział 1 uczestnika w 2 warsztatach.
341,00 zł – pokój jednoosobowy
359,00 zł – pokój podwójny do pojedynczego wykorzystania
424,00 zł – pokój dwuosobowy
Sposób rezerwacji:
Należy przesłać mail o tytule „tyszkoburykonferencje”, a w treści napisać:
Mail należy zaadresować na recepcja@hotellord.pl